• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2021 - Custom text here

Dbając o to, by nasze Przedszkolaki znały twórczość Patronki, w przedszkolu, w ostatnim czasie odbył się przegląd twórczości Wandy Chotomskiej. Tym razem z powodu panujących obostrzeń musiał się odbyć w formie zdalnej. Każda z grup przygotowała jeden utwór. Bogaty dorobek Wandy Chotomskiej pozwolił na dużą dowolność czy będzie to recytacja wiersza, czy też piosenka, których autorką słów jest Wanda Chotomska.

Zapraszamy do galerii, w której zamieszczone zostały wszystkie nagrania.

https://drive.google.com/drive/folders/1fBiNdgfVOxH51kfS_7bc7OwVHLfnfrSy

Aktorom i Paniom, dziękujemy za nakład pracy i gratulujemy efektu 😊
Serdeczne podziękowania przesyłamy Radzie Rodziców naszego przedszkola za ufundowanie nagród.