Copyright 2021 - Custom text here

Czujecie moc magii … tej ukrytej pomiędzy stronami …”

12 maja odwiedziły nas w przedszkolu Wiedźmuchy, które są organizatorami wielu akcji na terenie Olsztyna i nie tylko. Dzięki ich działaniom niezliczona liczba książek, a wraz z nimi energii trafiła do biblioteczki mieszczącej się na Dziennym Oddziale Onkologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Nasze przedszkolaki wzięły udział w akcji „Zapełniamy półki”. Ich zadaniem było wykonanie pięknych, kolorowych zakładek do książek, które również trafiły do Mam opiekujących się dzielnie swoimi dziećmi na Oddziale Onkologii.

Wiedźmuchy przybyły do nas, aby osobiście odebrać wykonane przez dzieci zakładki. Spotkaniu towarzyszyło wiele radości i przyjemnej zabawy. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i liczymy na dalsza współpracę.

Galeria zdjęć ze spotkania [KLIK]