Copyright 2021 - Custom text here
Ostatnie dni kwietnia to dla przedszkolaków czas wzbogacania wiedzy na temat rodzimego kraju oraz utrwalania poznanych dotąd zagadnień. Majowe Święta inspirują do zabaw w biało-czerwonych barwach przy piosence patriotycznej w tle... Dzieci kolejny raz doświadczyły ciekawości  i zainteresowania Polską: krajobrazem, zabytkami, regionem czy smakołykami. Mnogość legend niejednokrotnie rozbudziła zainteresowanie naszym krajem - jego historią, ale i przyszłością! Najmłodsi wytężali swe umysły zastanawiając się, jaka będzie Polska w przyszłości :) Czy zmienią się środki lokomocji? Jak będą wyglądały nasze domy? Jakie dania zagoszczą na naszych talerzach? Jak będą wyglądały nasze stroje? Wyobraźnia podpowiadała nietuzinkowe odpowiedzi, które z każdą chwilą dowodziły niezwykłej kreatywności przedszkolaków. Twórczość zagościła również w pracach plastycznych dzieci, które dekorowały przedszkolne wnętrza w biel i czerwień przygotowując się do Patriotycznej Majówki!
Ps. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii grupy VI "Fruwaki"
                                                                                                                                                   Monika K.-D.