×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/przedszkola/domains/pm15.olsztyn.eu/public_html/images/02_2016_17/jakdzialaradio.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/02_2016_17/jakdzialaradio
Drukuj

Jak działa radio?
Któż z nas nie zastanawiał się będąc dzieckiem jak działa radio? Chcąc rozwiać wątpliwości dzieci z "Kreseczkowa" została zorganizowana wyprawa do Radia UWM fm w Kortowie. Każdy przedszkolak miał okazję zobaczyć jak wygląda studio, w jaki sposób wyciszane są ściany - niektórzy narzekali na atak "ściennych kolców" :) czy dowiedzieć się, jak istotnym narzędziem w pracy "radiowca" jest komputer! A czy ktoś widział dźwięk? Nie przypomina nut, ale specjalista doskonale potrafi odróżnić na monitorze dźwięk instrumentu od ludzkiego głosu... Jeśli mowa o dźwięku - dzieci również wróciły z wycieczki z "dźwiękową" pamiątką... Zachęcamy do odsłuchania nagrania piosenki w wykonaniu przedszkolaków z "Kreseczkowa" w ukraińskim repertuarze... wciąż przeżywamy piękno Ukrainy:)
Serdecznie dziękujemy tacie Antosia J. z gr. IV, który zorganizował spotkanie w radiu oraz pracownikom KORTOWSKIEGO RADIA  za opowiedzenie nam o specyfice własnej pracy:)

 

 

{gallery}02_2016_17/jakdzialaradio{/gallery}