• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2021 - Custom text here

Działając na podstawie § 18 ust. 2a Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1166 ze zm.) ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie uczniów może być zagrożone, informuję o

 

ZAWIESZENIU ZAJĘĆ

w terminie od 12 listopada 2020 r. do 16 listopada 2020 r. w grupie IV i V w Przedszkolu Miejskim Nr 15 w Olsztynie

 

W dniu dzisiejszym otrzymałam informację o potwierdzonym zakażeniu u pracownika przedszkola. Ostatni kontakt z osobą zakażoną był 6 listopada 2020 r. (piątek).

O terminach objęcia kwarantanną dzieci z tych grup zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie w dniu jutrzejszym przez pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemilogicznej. Jednocześnie informuję, iż:

- kwarantanna nakładana jest na okres 10 dni od dnia ostatniego kontaktu z osoba zakażoną

- kwarantanny nie nakłada się na rodziców ani współzamieszkujących

 

Dzieci, które w tygodniu od 02-06 listopada 2020 r. nie były w przedszkolu nie podlegają kwarantannie aczkolwiek ze względu na skierowanie nauczycielek z grupy IV i V na kwarantannę zajęcia zostają zawieszone dla wszystkich dzieci.

 

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, będę Państwa niezwłocznie informować o ewentualnych zmianach. Proszę śledzić naszą stronę internetową.

 

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia

Magdalena Piątek

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej