Drukuj

Szanowni Rodzice!      

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie w związku z ogromną ilością zakażeń na terenie miasta Olsztyna i powiatu olsztyńskiego przekazał pismo, w którym informuje, aby w przypadku zakażenia pracownika lub dziecka, w pierwszej kolejności DYREKTOR placówki oświatowej informował opiekunów rodziców o objęciu dzieci kwarantanną (najlepiej telefonicznie lub za pośrednictwem systemu elektronicznego) dodatkowo wskazując, iż:

- kwarantanna jest nakładana na okres 10 dni od dnia ostatniego kontaktu z osoba zakażoną,

- decyzji o nadaniu kwarantanny nie wydaje się,

- kwarantanny nie nakłada się na rodziców, ani osób współzamieszkujących,

- Sanepid będzie opiekunów informował o terminie kwarantanny dziecka drogą SMS-ową

Jednocześnie przypominam o konieczności uważnego obserwowania samopoczucia swoich dzieci i niezwłocznego informowania przedszkola w przypadku potwierdzonego testem zakażenia COVID-19. Jest to dla nas kluczowe w tym trudnym czasie.  W imieniu własnym i swoich pracowników zapewniam, że robimy co w naszej mocy, by dzieci były u nas bezpieczne. Wspólnie dbajmy o swoje zdrowie.

Przypominam Państwu godziny pracy grup i proszę, by w miarę możliwości postarać się do nich dostosować. Osoby, które  rano lub po południu przyjdą poza godzinami pracy grupy muszą liczyć się z pobytem w innej grupie. Proszę, by takie sytuacje zdarzały się tylko w wyjątkowych przypadkach. W razie choroby nauczyciela jestem zobowiązana ustalić zastępstwo, by zapewnić opiekę Państwa dzieciom.

 

Grupa

Godziny pracy oddziału

BAŃKOLANDIA

6.00 – 16.00

MOTYLKOWO

6.30 – 16.30

KRAINA CZARÓW

7.30 – 15.30

KRESECZKOWO

6.45 – 16.15

MUZYKAŃCE

7.30 – 16.00

(w piątki do 15.30)

FRUWAKI

7.00 – 16.00

 

Proszę systematycznie śledzić naszą stronę internetową.

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia

 

Magdalena Piątek

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej