• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2019 - Custom text here

W bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole przystąpiło do współpracy z UNICEFem - międzynarodowym Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci.  W ramach akcji organizowanej przez UNICEF "MALI uczniowie idą do szkoły" przedszkolaki ze wszystkich grup stworzyły aż 63 książeczki, które zostały wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu pod hasłem "Dzień książki dla Afryki", który odbył się 15 grudnia w holu naszego przedszkola. Podczas akcji udało nam się zebrać aż 410,11 zł. Dziękujemy Państwu za okazane wsparcie i wielkie serce dla tak słusznej sprawy! Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przekazane na konto UNICEFU, a następnie przeznaczone na wsparcie edukacji dzieci z Mali.

 

 

Więcej informacji o projekcie "MALI uczniowie idą do szkoły" oraz o działalności UNICEFu znaleźć mogą Państwo pod linkiem https://www.unicef.pl , a także w zakładce UNICEF na naszej stronie (lewa strona menu -> realizacje) oraz w kąciku klubu szkół UNICEF w holu naszego przedszkola (tablica przy szatni).