Copyright 2019 - Custom text here

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowo radosny czas. Niestety nie dla każdego. W tym okresie świątecznym trzeba nam pamiętać o drugim człowieku, który często gdzieś daleko lub całkiem blisko, pozostaje osamotniony, chory, nieszczęśliwy. Dzieci z naszego przedszkola już od kilku lat, przy różnych okazjach , odwiedzają pensjonariuszy Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji "CetusVia". W tym roku przedszkolaki z grupy IV zawitały z występem bożonarodzeniowym.

W świątecznym nastroju śpiewaliśmy, recytowaliśmy wierszyki, a także tańczyliśmy do utworu A. Vivaldiego "Cztery pory roku - Zima". Na koniec razem z pacjentami i pracownikami Centrum zaśpiewaliśmy kolędę życząc wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.
W podziękowaniu otrzymaliśmy zimowy obrazek namalowany przez jednego z pensjonariuszy.