Copyright 2021 - Custom text here

W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, dzieci w odświętnych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia.
Przy dźwiękach kolęd i pastorałek zasiedliśmy do naszej Wigilii, na którą przedszkolaki czekały z radością. W cudownej atmosferze popłynęły świąteczne życzenia. Rozmawialiśmy też o bożonarodzeniowych tradycjach i potrawach.
W tym roku Święty Mikołaj przygotował wiele niespodzianek. Otrzymaliśmy list, który odczytała nasza koleżanka Natasza. Okazało się też, że Mikołaj nagrał dla nas film. Były tam nasze zdjęcia i opowieść o grupie "Fruwaki". Nie zabrakło także prezentów pod choinką, które dzieci rozpakowywały z wielką radością.
Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym występem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

J. Sz.