Copyright 2020 - Custom text here

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z gr "Bańkolandia" na Zebranie organizacyjne, które odbędzie się w naszym przedszkolu w sali gimnastycznej:
- grupa I – 09.09.2020 r. (środa), godzina 16:00

Bardzo prosimy o przybycie w maseczce ochronnej.

Nauczycielki gr I
Agata Jastrzębska-Staniucha
Agnieszka Kucharska

Zapraszamy do galerii zdjęć Gr. I.

Galeria Gr I

Folder ze zdjęciami będzie na bieżąco aktualizowany.

Za nami pierwszy dzień doskonałej zabawy i całe mnóstwo atrakcji w naszej grupie. Było wesoło od samego rana! Na początek śniadanie, które daje energię do dalszej zabawy. Zajęcia ruchowe i edukacyjne, zabawy konstrukcyjne i wiele, wiele innych. Następnie dzieci jedzą pyszną zupę , a po jej zakończeniu udają się na odpoczynek. Dla wszystkich naszych rodziców zamieszczamy zdjęcia z pierwszych chwil, abyście czuli się spokojniejsi o swoje Skarby! Dzięki miłej atmosferze i życzliwości panującej w grupie dzień minął dzieciom przyjemnie i radośnie.