Dyniowy, pomarańczowy, a może zawrót głowy na jesienne chłody? ! Hasło październikowego spotkania przedszkolaków i ich rodzin zapewniło wiele możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu z bliskimi. Choć pogoda - bardzo jesienna, spłatała nam figla to nastrój do wspólnej zabawy nikogo nie opuścił. Początek imprezy uświetnił występ dzieci z "Krainy Czarów", które używając niezwykłych mocy same zamieniły się w dyniowych bohaterów spotkania! A później wciąż było dyniowo i pomarańczowo:)

W każdej sali czekało na dzieci zadanie: ruchowe, plastyczne lub matematyczne. Slalom między dyniami, pokonywanie "dyniowych przeszkód", układanie dyniowych mandali, lepienie jeżyków czy układanie pociętego obrazka dyni wg wzrastającej wartości cyfr bądź liczby kropek, wymagały od dzieci sprytu, kreatywności i wiedzy. Wykorzystane pokłady energii szybko zostały uzupełnione dyniowymi smakołykami, w których przygotowanie zaangażowali się również Rodzice - dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji atrakcji /a może lepiej będzie złożyć "dyniowe" podziękowania:) /. Życzymy wszystkim słonecznej i kolorowej jesieni!