• Rok 2017/2018 Rokiem Jubileuszowym

Ogrodnictwo - trudna rzecz,

więc kompana warto mieć!

Wiosenne słońce oraz odrobina deszczu zmotywowała nas do rozpoczęcia prac ogrodniczych w przedszkolnym patio:) Jednak tym razem do wspólnej zabawy w ogrodników zaprosiliśmy dzieci z Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży mieszczącego się przy ulicy Wiecherta 23a. Długo planowana wizyta miała miejsce 13 kwietnia b.r. i choć niewinny deszczyk zrosił nasze twarze to dzielnie kontynuowaliśmy ogrodnicze działania:) Profesjonalne narzędzia, nasiona i dobre chęci szybko zamieniły zimowy obraz patio w miejsce uporządkowane  i zagospodarowane. Białe tabliczki z nazwami wysianych roślin błyszczą w słońcu przypominając nam o hojnym sercu naszych Gości - RAZ JESZCZE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY PREZENT:) Jednak zanim do tego doszło... był czas na zabawę, małe co nieco /przed pracą należy zapełnić brzuszki:)/ oraz przypomnienie sobie jak się było przedszkolakiem:) A co dalej?

Kolejne spotkanie! Już w maju nasi Goście ponownie zawitają w "Krainie Czarów",  by podziwiać efekty kwietniowych zabaw. Dziękujemy naszym kompanom do zabawy - Dzieciom oraz Paniom: Iwonie i Dorocie, za pomoc i zaangażowanie w wiosennych porządkach w patio:)

Ps. Dziękujemy Rodzicom, którzy wzięli udział w zbiórce koralików i cekinów przekazanych podopiecznym Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży podczas wizyty w naszym przedszkolu:)