Copyright 2020 - Custom text here

W bieżącym roku szkolnym wiele uwagi poświęciliśmy zagadnieniom związanym z bateriami. Dowiedzieliśmy się, że są odpadami szkodliwymi - dlaczego zaliczane są do tej kategorii odpadów, w jaki sposób działają na nasze środowisko, jak można ograniczyć ich zużycie, gdzie należy je wyrzucać, itp.

Działania te zostały podyktowane nie tylko chęcią wzbogacenia naszej wiedzy nt. ochrony środowiska, ale również za sprawą udziału w Projekcie MATERIA BATERII. Działania podejmowane w przedszkolu w/w zakresie zostały zaakceptowane czego dowodem są otrzymane ODZNAKI!

Dziękujemy DZIECIOM i RODZICOM za wspólną pracę. Jak miło jest wzbogacać swoją wiedzę nt. ekologii, przyczyniać się do poprawy stanu naszego środowiska - i jeszcze dostawać odznaki!!!

{gallery}0_2014_15/odznaki{/gallery}