Copyright 2020 - Custom text here

Wszystkie działania ekologiczne podejmowane w przedszkolu są kolejnymi krokami w drodze do uzyskania Certyfikatu Zielonej Flagi. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wspaniałe towarzystwo podczas tej drogi!

Biegnij Przedszkolaku, biegnij!!!
Tegoroczne Obchody Dni Ziemi w naszym przedszkolu przebiegały bardzo intensywnie. Ekologia zdominowała wszelkie działania w poszczególnych grupach, które ostatniego dnia przedsięwzięcia - w piątek 24 kwietnia 2015 r., zostały uwieńczone biegiem zorganizowanym na terenie placówki.

Tego dnia wszystkie przedszkolaki wzięły udział w specjalnie zorganizowanym BIEGU dla ZIEMI! Najmłodsi dopingowali starsze koleżanki i kolegów, którzy z wielkim poświęceniem pokonywali kolejne metry przedszkolnego ogrodu!

Wyznaczony start, meta oraz trasa biegu, zielone balony i okrzyki miały dowodzić rangi biegu przedszkolaków, którzy swoją wytrwałością i poświęceniem niewątpliwie pokazali, że losy naszej
Planety nie są im obojętne.

Gratulujemy!!!

{gallery}0_2014_15/biegdlaziemi{/gallery}