Copyright 2019 - Custom text here

"Kiedy przeczytam nową książkę to tak, jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem to tak, jakbym spotkał się ze starym przyjacielem." (przysłowie chińskie)

Podczas akcji "Popołudnia z książką", organizowanej w naszym przedszkolu, w "Kreseczkowie" gościliśmy naszych Rodziców, a także uczennice klas VIII ze Szkoły Podstawowej Nr 30. Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy opowieści o "Niesamowitych przygodach dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)",

o Smerfach - niebieskich mieszkańcach lasu, a także poznaliśmy bohaterów książki "Dzieci z Bullerbyn". Dużym wyzwaniem był dla nas wiersz o dniach tygodniach, który wsparł nasze ćwiczenia w zapamiętaniu ich kolejności. Kiedyś na pewno wymienimy je bez zająknięcia :) Dzieci też chętnie pomagały swoim rodzicom pokazując reszcie grupy książkowe ilustracje.
Za wspólny czas z książką dziękujemy Mamusiom: Kuby, Iwa, Emilki, Wiktora i Sali oraz Tatusiom Adasia i Dominika.
Jednocześnie zachęcamy innych Rodziców by odwiedzili nas z książką.