"Easter Cards Exchange"

Wiosną 2017 roku dzieci z grupy IV i V przystąpiły do realizacji projektu "Easter Cards Exchange" zainicjowanego przez naszych brytyjskich przyjaciół w ramach programu współpracy międzynarodowej eTwinnig. Celem projektu jest wirtualna wymiana kartek wielkanocnych (w których wykonanie niezwykle aktywnie zaangażowali się rodzice podczas zajęć warsztatowych - raz jeszcze dziękujemy za przybycie :-) ) oraz dzielenie się informacjami na temat zwyczajów wielkanocnych w różnych zakątkach Europy. Do projektu przystąpiło aż 32 partnerów z: Wielkiej Brytanii, Włoch,Rumunii, Hiszpanii, Grecji, Turcji, Bośni i Hercegowiny, Portugalii, Chorwacji i Słowacji. Realizacja projektu wzbudziła ogromne zainteresowanie przedszkolaków, zachęcając do poznawania kultur innych krajów i szacunku do różnorodności. Poniżej - efekty naszych działań, a wkrótce - fotorelacja z działań naszych partnerów.