Copyright 2019 - Custom text here

Zgodnie z karnawałową tradycją przedszkole na jeden dzień zmieniło się w miejsce spotkania wielu bajkowych postaci oraz bohaterów nieograniczonej wyobraźni dzieci. Bogactwo kolorów, tanecznych rytmów oraz zadań do wykonania wprawiły wszystkich uczestników balu w doskonały nastrój. Wszystkie przedszkolaki dumnie paradowały w korowodzie prezentując swój karnawałowy strój -

dla wielu obserwatorów nie lada zadaniem było rozpoznanie, kto ukrywa się pod przebraniem... Bal karnawałowy to obok wspaniałej zabawy, pełnej radości i ekscytacji doskonała forma integracji. Wszyscy wspólnie bawimy się na wspólnym balu:)

Ps. Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom przedszkolaków za przygotowanie wspaniałych karnawałowych strojów oraz Radzie Rodziców za pomoc w organizacji balu :)