Oczywiście, że dotykać! Posługując się specjalnym pisakiem lub palcem możemy wyczarować niezwykłe prace, rozwikłać łamigłówki, zagadki dźwiękowe, ułożyć puzzle czy obejrzeć bajkę "na wielkim ekranie". Każda aktywność jest mile widziana, a szczególnie edukacyjna przygotowująca dzieci do dalszego etapu edukacji /kreślenie wzorów, liter, cyfr bądź uzupełnianie elementów zbiorów jest znacznie ciekawsze,

gdy do dyspozycji małej ręki jest taaaka powierzchnia:)/ Fruwaki wciąż odkrywają możliwości najnowszego wyposażenia sali i nie ukrywajmy - swobodna i spontaniczna aktywność cieszy się największym powodzeniem:) Zabawy uczą dzieci nie tylko korzystania z opcji tablicy, ale również wskazują edukacyjne możliwości jej wykorzystania. Nauka przez zabawę - zdecydowanie tak! Wraz z postępem technologicznym, ale również umiarem, odpowiedzialnością i świadomością czyhających zagrożeń.