• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2019 - Custom text here

Styczeń w naszym przedszkolu upłynął pod hasłem zabawy i odpoczynku. Balem przebierańców powitaliśmy karnawał, by już wkrótce skoncentrować całą uwagę na przygotowaniach do uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wizyta Babć i Dziadków jest dla wszystkich przedszkolaków niezwykłym przeżyciem - na dzieciach spoczywa rola gospodarzy, artystów i przewodników! W tym roku również wszystkie grupy przedszkolaków zaprosiły Seniorów rodu na pokaz artystycznych umiejętności wyrażających miłość, szacunek, podziękowania i wszystkie ciepłe uczucia, które w tym dniu zostały wyrecytowane, wyśpiewane i wytańczone. Upominki i słodki poczęstunek zostały uzupełnione uśmiechem, przytulaniem, całusami, a nawet łzami szczęścia:) Z poczuciem dobrze spełnionego zadania większość przedszkolaków udała się na feryjny odpoczynek - oczywiście w towarzystwie Babć i Dziadków:)
Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków za wspólnie spędzony czas, za obecność i ciepłe słowa życząc zdrowia, pogody ducha, radości, pociechy ze swoich bliskich i uśmiechu na każdy nowy dzień.
Ps. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy służyli pomocą w organizacji uroczystości:)

Designed by Vectorpocket