Wielokrotnie zaznaczaliśmy, że temat ekologii jest nam niezwykle bliski. Podejmujemy wiele działań zmierzających do ochrony środowiska, ale również odkrywania tajemnic przyrody, odczuwania fascynacji światem, którego częścią jesteśmy. Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i otrzymaliśmy Certyfikat Zielonej Flagi  - tytuł nadawany w ramach Programu Eco - Schools. Otrzymany Certyfikat mobilizuje nas do podejmowania nowych działań, które przyczynią się do poszerzenia świadomości ekologicznej oraz poprawy stanu najbliższego otoczenia. W uroczystym przekazaniu Certyfikatu oraz wywieszeniu flagi uczestniczyły dzieci z całego przedszkola. Dziękujemy gorąco dzieciom i rodzicom za pomoc w realizacji zamierzonych celów - otrzymane wyróżnienie jest naszym wspólnym sukcesem oraz dowodem OWOCNEJ współpracy!