Copyright 2019 - Custom text here

Podróże kształcą - to wiemy nie od dziś:) Każda wyprawa wzbogaca naszą wiedzę i doświadczenia, a czas spędzony w gospodarstwie agroturystycznym relaksuje, zapewnia bliski kontakt ze światem przyrody, inspiruje do poszukiwań i dokonywania odkryć - chociażby w ... rynnie:) Czy ktoś zbadał co kryje w sobie rynna?! Oto jest pytanie! Próbowały na nie odpowiedzieć dzieci z "Motylkowa" podczas pobytu w "Marengo" :) Poza spontanicznym zainteresowaniem wspomnianą rynną "Motylkowe Dzieci"

doświadczały przeżyć jak starsi towarzysze podróży - "Fruwaki", prowadzący poważne rozmowy podczas pikniku czy karmiący konie :) Przygotowane atrakcje, tj. przejazd wozami leśnymi ścieżkami, skoki na trampolinie czy solidny posiłek - kiełbaska z grilla wprawiły wszystkie dzieci w doskonały nastrój i wspomnienia przywołujące uśmiech na twarzy.