Copyright 2020 - Custom text here

Wiosenna aura zachęciła grupę "Fruwaków" do wędrówek i poznawania najbliższego otoczenia. Najstarsza grupa przedszkolaków od wielu miesięcy intensywnie korzysta z książek, więc wizyta w osiedlowej bibliotece przyniosła wiele radości.../w miejscu gromadzącym regały pełne książek, na pewno znajdzie się nieodkryta dotąd pozycja :)/. Dzieci z zachowaniem ciszy i spokoju - bo książki nie lubią hałasu, w skupieniu wysłuchały opowiadania o pewnej gąsienicy, która zamieniła się w ...motyla!

Następnie wykonały kolorowe motyle, by przemaszerować ulicami osiedla w kolorowym pochodzie pełnym...FRUWAKÓW! Każda książka to historia, każda historia jest podstawą zabawy, każda zabawa przynosi nam radość, wiedzę i umiejętności :) Hmm... a to dopiero pierwsza książka poznana w bibliotece. Policzyliśmy, że powodów do zabawy wystarczy nam na kilka dobrych lat!
Ps. Dziękujemy serdecznie Paniom z Miejskiej Biblioteki Publicznej /filia Nr 13/ za opiekę i kreatywnie spędzony czas:)