Copyright 2020 - Custom text here

Literatura dziecięca bawi i uczy - nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Wiele utworów adresowanych do najmłodszych znajduje odbiorców wśród nieco starszej części naszego społeczeństwa :) Przykładem może być twórczość Wandy Chotomskiej budząca zainteresowanie u zróżnicowanej grupy czytelników. Dzieci z najmłodszych grup, tj. "Bankolandii", "Motylkowa", "Krainy Czarów" i "Kreseczkowa" zaprezentowały swoje ulubione utwory Patronki podczas Przeglądu Wierszy Wandy Chotomskiej zorganizowanego w przedszkolu.

Spotkanie obfitowało w wiersze, piosenki /muzyka skomponowana do słów W. Chotomskiej/ oraz inscenizacje. Widownia doskonale reagowała na elementy humorystyczne oraz możliwości aktorskie zaprezentowane przez koleżanki i kolegów. Wszyscy spędzili czas w doskonałych humorach pamiętając, że wiersz może bawić, uczyć oraz stanowić doskonałą podstawę teatralnej zabawy.