Copyright 2019 - Custom text here

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zima w tym roku dopisała. Chcąc jeszcze skorzystać z jej uroków "Kreseczkowe" Dzieci i Rodzice, a także "Kreseczkowe" Panie uczestniczyli w rodzinnym kuligu.
Otoczeni piękną, ośnieżoną przyrodą olsztyńskich pól i lasów ruszyliśmy na małych i dużych saniach ciągniętych przez konie. W trakcie kuligu urządziliśmy bitwę na śnieżki. Nie obyło się oczywiście bez kilku upadków z sanek wink Mimo to dobre humory dopisywały.

Podczas wizyty w gospodarstwie Państwa Kojrysów nie mogło zabraknąć tańca i śpiewu przy, granej na żywo, muzyce, pieczonych kiełbasek, pysznego wiejskiego chleba i gorącej, rozgrzewającej herbaty malinowej, a także przejażdżki na kucyku, zwiedzania obejścia czy karmienia koni chlebem.
Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną zabawę. Wrażenia ze wspólnie  spędzonego czasu zostaną na długo w pamięci, także dzięki zdjęciom wink