Copyright 2019 - Custom text here

HO, HO, HO...

Dokładnie 6 grudnia wszystkim przedszkolakom towarzyszyło zniecierpliwienie połączone z ekscytacją, gdyż każdy wyczekiwał wizyty Gościa w czerwonym ubraniu! Dodatkowym utrudnieniem była mnogość pomyłek, gdyż właśnie tego dnia kolor czerwony zdominował nasze przedszkole i na każdym kroku można było spotkać wielbicieli czerwoności:) Jednak, gdy na korytarzu rozległ się charakterystyczny dzwonek i słynne "ho, ho, ho" nie mieliśmy wątpliwości, że zbliża się św. Mikołaj! Tym razem, św. Mikołaj odwiedził nas kilkakrotnie.

Najpierw sam, potem w towarzystwie prywatnego pomocnika, a kolejnym razem nie wiemy jak to się stało, ale w butach niektórych dzieci znalazły się upominki! Czy sam przeszedł przez komin, czy też wysłał skrzata... to zostało owiane tajemnicą (jesteśmy pewni, że nie wszedł głównym wejściem - nie słyszeliśmy domofonu). Dlaczego tyle razy do nas wracał? To zdecydowanie zasługa dzieci... Tak pięknie witały, śpiewały, a nawet obdarowały gościa upominkiem, że trudno Mikołajowi było nas opuścić. Radość niezwykła, napięcie sięgające zenitu i obietnica, że w przyszłym roku będzie co najmniej TAK SAMO!!!

Ps. Dziękujemy Radzie Rodziców, Dziadkowi Patryka i Pawła oraz wszystkim amatorom Mikołajkowej zabawy za nawiązanie kontaktu ze św. Mikołajem i wsparcie elfów w przygotowaniu upominków dla dzieci.