Choć minęło zaledwie kilka miesięcy od rozstania z najstarszymi przedszkolakami 2018, to dała o sobie znać nostalgia nad wydarzeniami, które bezpowrotnie minęły. Radość i refleksję wywołały Spotkania Absolwentów z grupy "Fruwaków" i "Kreseczkowa", które odbyły się 22.11.2018 r. oraz 27.11.2018 r. Wspólne spotkanie sprawiło wszystkim mnóstwo radości, a spojrzenia młodszych i starszych uczestników z zainteresowaniem wypatrywały zmian w wyglądzie, zachowaniu czy wyposażeniu przedszkola.

Wspólne zabawy, śpiew, oglądanie fotografii, "przedszkolnego teledysku" czy wykonanie pamiątkowego upominku przywołały wspomnienia minionych chwil. Jesteśmy przekonani, że niniejsze przedsięwzięcia wpływają korzystnie na nasze wnętrza - bo cóż jest cenniejszego od spotkań ze znajomymi, z którymi spędziliśmy ostatnie KILKA lat!
Drodzy Absolwenci życzymy Wam sukcesów i radości w "uczniowskim życiu" :) Bądźcie odważni, pewni siebie, sumienni i obowiązkowi, słuchajcie głosu drugiego człowieka, a spełnią się Wasze najskrytsze marzenia:)
Ps. Wspominajcie nas czasem i odwiedzajcie:) Czekamy!