Czerwiec oprócz słonecznej aury przyniósł nam chwile smutku i zadumy, a to za sprawą uroczystości, które w ostatnim czasie odbyły się w naszym przedszkolu. Pożegnania zawsze są trudne, przypominają nam o przekraczaniu granic, mijającym czasie... W bieżącym roku chwil refleksji i zadumy było więcej, gdyż pożegnania odbyły się w trzech grupach. Najmłodsi zaprezentowali rodzicom program artystyczny pełen powagi, wspomnień, ale i i humoru:)

Następnie z dyplomami w dłoniach i biretami na głowach dumnie pozowali do ostatnich przedszkolnych fotografii. Wszystkim przedszkolakom, które już od września staną u progu szkoły życzymy sukcesów, kreatywności i zaangażowania w dążeniu do celu:) Wszystkiego dobrego!
Ps. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości i ciepłe słowa:)