Copyright 2020 - Custom text here

Szanowni Rodzice!

Informuję, że od dnia jutrzejszego (17 listopada) dzieci z grup: IV i V mogą wrócić do przedszkola po odbytej kwarantannie.

Jednocześnie przypominam o konieczności uważnego obserwowania samopoczucia swoich dzieci i niezwłocznego informowania przedszkola w przypadku potwierdzonego testem zakażenia COVID-19. Jest to dla nas kluczowe w tym trudnym czasie.  W imieniu własnym i swoich pracowników zapewniam, że robimy co w naszej mocy, by dzieci były u nas bezpieczne. Skutki braku informacji w przypadku zakażeń ponosi również nasza załoga.  Wspólnie dbajmy o swoje zdrowie.

Przypominam Państwu, że osoby, które  rano lub po południu przyjdą poza godzinami pracy grupy muszą liczyć się z pobytem w innej grupie. Proszę, by takie sytuacje zdarzały się tylko w wyjątkowych przypadkach. W razie choroby nauczyciela jestem zobowiązana ustalić zastępstwo, by zapewnić opiekę Państwa dzieciom.

Proszę systematycznie śledzić naszą stronę internetową.

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia

Magdalena Piątek, Dyrektor PM15