Copyright 2020 - Custom text here

Szanowni Rodzice!

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Olsztynie w związku z ogromną ilością zakażeń na terenie miasta Olsztyna i powiatu olsztyńskiego przekazał pismo, w którym informuje, aby w przypadku zakażenia pracownika lub dziecka, w pierwszej kolejności DYREKTOR placówki oświatowej informował opiekunów rodziców o objęciu dzieci kwarantanną (najlepiej telefonicznie lub za pośrednictwem systemu elektronicznego) dodatkowo wskazując, iż:

- kwarantanna jest nakładana na okres 10 dni od dnia ostatniego kontaktu z osoba zakażoną,

- decyzji o nadaniu kwarantanny nie wydaje się,

- kwarantanny nie nakłada się na rodziców, ani osób współzamieszkujących,

- Sanepid będzie opiekunów informował o terminie kwarantanny dziecka drogą SMS-ową

Jednocześnie przypominam o konieczności uważnego obserwowania samopoczucia swoich dzieci i niezwłocznego informowania przedszkola w przypadku potwierdzonego testem zakażenia COVID-19. Jest to dla nas kluczowe w tym trudnym czasie.  W imieniu własnym i swoich pracowników zapewniam, że robimy co w naszej mocy, by dzieci były u nas bezpieczne. Wspólnie dbajmy o swoje zdrowie.

Przypominam Państwu godziny pracy grup i proszę, by w miarę możliwości postarać się do nich dostosować. Osoby, które  rano lub po południu przyjdą poza godzinami pracy grupy muszą liczyć się z pobytem w innej grupie. Proszę, by takie sytuacje zdarzały się tylko w wyjątkowych przypadkach. W razie choroby nauczyciela jestem zobowiązana ustalić zastępstwo, by zapewnić opiekę Państwa dzieciom.

Grupa

Godziny pracy oddziału

BAŃKOLANDIA

MOTYLKOWO

KRAINA CZARÓW

KRESECZKOWO

MUZYKAŃCE

(w piątki do 15.30)

FRUWAKI

Proszę systematycznie śledzić naszą stronę internetową.

Życzę Państwu i Dzieciom zdrowia

Magdalena Piątek