Copyright 2020 - Custom text here

Ze względu na otrzymaną w dniu dzisiejszym (03.11.2020 r.) informację o wystąpieniu zakażenia COVID-19 u Rodzica z grupy II (Motylkowo) na prośbę pracownika Sanepidu proszę Państwa o obserwację stanu zdrowia swoich dzieci.

Decyzję o zawieszeniu pracy grupy i ewentualnym przejściu na nauczanie zdalne mogę podjąć dopiero po uzyskaniu od pracownika Sanepidu potwierdzonej informacji o zakażeniu u dziecka

Ze względu na dynamiczną sytuację proszę o śledzenie naszej strony internetowej.

Przypominam również o przestrzeganiu naszych procedur bezpieczeństwa i obowiązku niezwłocznego poinformowania przedszkola w wypadku pozytywnego wyniku testu.

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, będę Państwa niezwłocznie informować o ewentualnych zmianach. Proszę śledzić naszą stronę internetową.

Magdalena Piątek

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej