Copyright 2020 - Custom text here

SZANOWNI RODZICE

Ze względu na fakt, wystąpienia przypadku zakażenia COVID-19 u Rodzica z grupy I, IV, V i VI na prośbę pracownika Sanepidu proszę Państwa o obserwację stanu zdrowia swoich dzieci, jak również to do Państwa należy decyzja czy chcecie przyprowadzić swoje dziecko do przedszkola.

Decyzję o zawieszeniu pracy grupy i ewentualnym przejściu na nauczanie zdalne mogę podjąć dopiero po uzyskaniu od pracownika Sanepidu potwierdzonej informacji o zakażeniu u dziecka

Ze względu na dynamiczną sytuację proszę o śledzenie naszej strony internetowej.

Przypominam również o przestrzeganiu naszych procedur bezpieczeństwa i obowiązku niezwłocznego poinformowania przedszkola w wypadku pozytywnego wyniku testu.

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, będę Państwa niezwłocznie informować o ewentualnych zmianach. Proszę śledzić naszą stronę internetową.

Serdecznie wszystkich Państwa oraz Dzieci pozdrawiam, życząc nade wszystko zdrowia.

Magdalena Piątek

p.o. Dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej