• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2021 - Custom text here

KOCHANA MAMO!

KOCHANY TATO!

 

To już! Nadszedł ten wspaniały moment – jestem PRZEDSZKOLAKIEM!

Wystarczy, że wejdę przez drzwi sali przedszkolnej, a zacznie się dla mnie niesamowita przygoda! Dam sobie radę, gdy tylko napotkam trudności! Na szczęście nie będę tu sam. Są przecież uśmiechnięte Panie, które są bardzo miłe, a do tego proponują mi dużo fajnych zabaw!

Mamo, Tato czy Wy wiecie ile tutaj jest fajnych zabawek? No i dzieci, z którymi mam zamiar wspaniale się bawić ! W takim miejscu nie można się nudzić !

Mamo, nie stój pod drzwiami i nie nasłuchuj czy nie płaczę – na początku może mi się to przydarzyć, ale to tylko dlatego, że to wszystko jest takie nowe i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Ale pamiętasz? Mówiłem Ci już o uśmiechniętych Paniach, które we wszystkim mi pomogą.

Ubierz mnie w wygodne ubranka, daj buziaka, mocno przytul i powiedz jak bardzo mnie KOCHASZ. Na pewno, będę tęsknić, tak samo jak Ty! Może się zdarzyć, że nie będę chciał wejść do sali, ani nawet puścić Twojej ręki, ale powiedz mi wtedy, że przyjdziesz po obiadku ( to pomoże mi spokojniej poczekać na Twoje przyjście). Niepokój wkrótce zmieni się w ogromną radość, a małe smutki w mój wspaniały rozwój na wielu płaszczyznach. Jeszcze trochę, a przyniosę Ci pierwszą laurkę, zobaczysz moje pierwsze publiczne występy i usłyszysz jak bardzo ważne jest dla mnie moje przedszkole, które od dziś staje się kolejnym bezpiecznym miejscem, pełnym uśmiechu, nauki i dobrej zabawy!

Moja i Twoja odwaga przyjdzie z czasem, a ja swoja przygodę zaczynam już dziś.

Wasze dziecko.

 

MĄDRE RADY [klik]