Copyright 2020 - Custom text here

Nietypowy charakter nauczania w ostatnich miesiącach, szczególnie dotknął dzieci opuszczające progi naszego przedszkola. Pandemia wymusiła zmianę wieloletniej tradycji i odstąpienie od uroczystego spotkania poświęconego podsumowaniu edukacji przedszkolnej... Reorganizacja pracy pozwoliła na obdarowanie najstarszych dzieci z grup "Fruwaków i "Muzykańców" dyplomami oraz upominkami pieczętując rozstanie z przedszkolem i gotowość do przekroczenia kolejnego etapu edukacji.

Przedszkolakom opuszczającym progi Przedszkola Miejskiego Nr 15 życzymy sukcesów i nieograniczonego zapału, ciekawości poznawczej w zdobywaniu wiedzy oraz wspaniałych wakacji:)

- Pracownicy PM 15 w Olsztynie

Ps. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zakup książek dla dzieci opuszczających przedszkole:)