Copyright 2020 - Custom text here

Przypominamy Państwu o zbliżającym się terminie składania wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola – od 24 marca 2020 r. od godz. 8.00 do 06 kwietnia 2020 r. do godz. 15.00.

wniosek wypełniamy  wchodząc na stronę    http://www.edukacja.olsztyn.eu ,a dokumenty potwierdzające przesyłamy wyłącznie do przedszkola, które wskazano jako pierwszy wybór.

Poniżej zamieszczamy instrukcję, która ułatwi Państwu elektroniczną rekrutację: Instrukcja-rekrutacja do przedszkola 2020

WAŻNE! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną informujemy, że wypełniony
i podpisany przez rodziców wniosek o przyjęcie dziecka wraz z wymaganymi oświadczeniami i zaświadczeniami należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i wysłać na naszą skrzynkę  mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po ustaniu zagrożenia rodzice zobowiązani są do uzupełnienia dokumentacji w postaci papierowej, zgodnej z przesłanymi skanami i fotografiami. O terminie uzupełniania dokumentacji będziemy informować na naszej stronie internetowej. Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie.