Dnia 25 stycznia 2017 r. w ramach następnych działań projektu edukacyjno- profilaktycznego „Dbam o Twoje bezpieczeństwo – poznaj mój zawód”. gościem w naszej placówce był przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji. Pan Policjant przybliżył dzieciom swój zawód. Podczas spotkania przedstawił zagadnienia związane z bezpiecznymi zachowaniami w życiu codziennym oraz zagadnienia związane z bezpieczeństwem na drodze. Razem z Policjantem przybył do nas również policjant Żaba, który jest maskotką Komendy Miejskiej Policji. Dzieci były zdumione takim gościem. Podczas spotkania policjant zadawał różne pytania. Dzieci miały możliwość wygrania gadżetów takich jak odblaski, świecące breloczki czy odblaskowe torby.