• Rok 2017/2018 Rokiem Jubileuszowym

Podróże małe i duże...

Dzieci z "Kreseczkowa" z okazji Dnia Dziecka odwiedziły Katedrę Hodowli Owiec i Kóz w Kortowie. Najmłodsi przypomnieli korzyści płynące z hodowli owiec, poczuli się jak studenci zasiadając w uniwersyteckich ławkach, by następnie zasmakować roli hodowcy i opiekuna zwierząt. Karmienie owiec nie jest taki proste, gdy ciekawscy "rogacze" wspinają się na ogrodzenie zaglądając do wiaderka, a nawet torebek i plecaków! - jednak sytuacja została w pełni opanowana:) Finalnie, zwierzęta zostały nakarmione, małe owieczki wygłaskane, a na dziecięcych twarzach zagościł uśmiech satysfakcji i zadowolenia. Na zakończenie dzieci skoncentrowały się na piknikowaniu i wspólnej zabawie generując siły na nowe wyzwania :)
Dziękujemy MAMIE Marysi za ogromną pomoc w zorganizowaniu wycieczki :):):) oraz wszystkim "PRZEWODNIKOM", którzy tak ciepło zaopiekowali się nami podczas wizyty Uśmiech