• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2020 - Custom text here


Goście przybywający do przedszkola zawsze budzą duże zainteresowanie, szczególnie gdy prezentują zawody niezwykle atrakcyjne dla dzieci. Odwiedziny strażaków w naszym przedszkolu wywołały niemałe emocje wywołane pokazem, pogadanką oraz "doświadczaniem" trudu pracy strażaka. Dzieci poznały sprzęt wykorzystywany przez strażaków, poznały podstawowe procedury, przymierzyły elementy stroju strażaków oraz poznały sposób działania i obsługi niektórych urządzeń! To przecież bardzo ważne, by strażacy niosąc pomoc innym dbali również o swoje bezpieczeństwo, działali szybko i efektywnie... Ważne jest również by, byli wysportowani i silni! Czy ktoś wie, ile waży wąż strażacki? My też nie, ale jest bardzo, bardzo ciężki:)
Serdecznie dziękujemy wszystkim odważnym STRAŻAKOM, którzy przybyli do naszego przedszkola dzieląc się tajnikami swojej pracy oraz MAMIE Lenki K. z "Kreseczkowa", która zorganizowała spotkanie