Maj zachęciła nas do aktywności sportowej.
„ZDROWO NA SPORTOWO”
W dniu 13 maja 2017 r. zaprosiliśmy do wspólnej zabawy pod hasłem „Zdrowo na Sportowo” naszych Miłych Sąsiadów z  Przedszkoli Miejskich: Nr 9 i Nr 29 im. Akademii Uśmiechu oraz Niepublicznego Przedszkola „Smerfy”. Zaproszenie przyjęli też goście specjalni: Szkółka Piłkarska NAKI, Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, Ratownictwo Medyczne. Podczas olimpiady przedszkolaki startowały w różnych konkurencjach takich jak: bieg zespołowy, rzut woreczkami do celu, bieg przewróć – postaw, sadzenie marchewek, piłka górą oraz slalom ze sztafetą. Jednak nie tylko przedszkolaki dobrze się bawiły, …. sędziowany przez profesjonalnego arbitra piłki nożnej mecz rozegrali również tatusiowie naszych dzieci. Zarówno dzieci, jak i tatusiowie spisali się na medal. Obok rozgrywek sportowych przygotowaliśmy inne atrakcje: kącik malowania twarzy, pokaz tańca, tor przeszkód. Dzieci i dorośli bawili się wspaniale, a pogoda była przepiękna.
Dziękujemy Wszystkim Gościom za przyjęcie naszego zaproszenia.
Szczególnie serdecznie dziękujemy Panu Markowi Wąsikowi, dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 34 za udostępnienie nam boiska.