Witamy Wiosnę!
21 marca wszystkie dzieci skoncentrowały się na uroczystym powitaniu nowej pory roku - jakże wyczekiwanej, bo... zielonej, słonecznej, cieplejszej i wzbogaconej śpiewem ptaków. Ubrane na zielono dzieci raźnym krokiem powędrowały na spotkanie z Panią Wiosną, która tym razem zostawiła przedszkolakom wiadomość. List pełen zagadek i zadań, które najmłodsi wykonali z uśmiechem na twarzy. Taniec kolorowych kwiatów, układanie ogromnych puzzli - które najpierw dzieci musiały pokolorować:), rozwiązywanie zagadek, koncert dla Pani Wiosny zbudowały radosną atmosferę sprzyjającą integracji wszystkich przedszkolaków. Podczas uroczystości został również rozstrzygnięty konkurs na "Tropicieli wiosny" - okazało się, że do przedszkola uczęszcza wielu uważnych obserwatorów i znawców przyrody:) Gratulujemy!!! Na zakończenie przedszkolaki obwieściły mieszkańcom osiedla przyjście WIOSNY maszerując ulicami Jarot w towarzystwie Marzanny i Gaika - Maika:)