Kochamy Was całym sercem!!!

Ostatnie informacje donoszą, że 20 i 23 stycznia 2017 r. do Przedszkola Miejskiego Nr 15 im. Wandy Chotomskiej w Olsztynie zmierzały liczne grupy Babć i Dziadków, którzy licznie gromadzili się w poszczególnych salach przedszkola... Potwierdzamy!!! To właśnie w tych dniach mieliśmy zaszczyt gościć Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków, którzy z dumą prezentowali występy artystyczne z okazji Święta Gości obdarowując bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami oraz zapraszając na słodki poczęstunek:) Styczniowe spotkania z Babciami i Dziadkami w przedszkolu są szczególne, gdyż pozwalają najmłodszym podziękować za ciepło i miłość, której doświadczają każdego dnia:) Wszystkiego najlepszego!!!
Ps. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości:)