• Rok 2017/2018 Rokiem Jubileuszowym

Książka dobra na wszystko! Na szarość za oknem, na nudę, na zły humor, na samotność i chwilę zapomnienia:) Pamiętając o nieocenionych korzyściach płynących z czytania książek w dalszym ciągu zaszczepiamy w naszych podopiecznych nawyk sięgania po słowo pisane. Cieszymy się niezmiernie, że w zamyśle tym, wspierają nas RODZICE. Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy przy książce, do której tym razem zaprosił nas tata Antosia z gr. IV /"Kreseczkowo"/. Okazało się, że historie z dzieciństwa rodziców mogą być fascynujące dla dzieci, natomiast rodzice mogą fascynować się współczesną literaturą dziecięcą.  Tym sposobem poznaliśmy jedną z przygód dzieci z Bullerbyn oraz historię zagubionej skarpetki, która stała się lekarzem...do rozśmieszania dzieci! Oprócz słuchania opowiadań został przeprowadzony mały konkurs:) Kto zgadnie na czym polegała konkurencja i która historia stała się jej inspiracją?! Powodzenia w szukaniu odpowiedzi:)