Czerwiec w edukacji najczęściej kojarzy się z rozłąką - na okres wakacji:). Jednak dla najstarszych grup przedszkolaków jest to rozłąka nie tylko wakacyjna. Jest to rozstanie z przedszkolem przed wędrówką nową drogą - szkolną:) Zarówno "Muzykańce" jak i "Fruwaki" bardzo radośnie żegnali się z przedszkolem. Na dzieci z grupy V czekała niespodzianka - teatrzyk w wykonaniu rodziców! Tym razem dzieci oglądały aktorskie zdolności rodziców - gratulujemy talentu:),  "Fruwaki" natomiast tradycyjnym "Polonezem" poinformowały gości o ostatnim występie na przedszkolnej scenie. Jak każdego roku, życzymy naszym najstarszym przedszkolakom pogody ducha, wspaniałych przyjaźni, niezliczonych sukcesów edukacyjnych oraz ciekawości w poznawaniu świata. WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

Ps. Drodzy Rodzice, serdecznie dziękujemy za lata i miesiące wspaniałej współpracy. Życzymy radości i sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym!!!