• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2019 - Custom text here

W ludowych rytmach

Czerwiec obfitował w wiele atrakcji, a jedną z nich był występ przedstawicieli Zespołu Pieśni i Tańca "Kortowo". Muzyka ludowa nie należy do najpopularniejszego repertuaru przedszkolaków, ale to już wkrótce może się zmienić! Muzyka i stroje zafascynowały najmłodszych, którzy bardzo chętnie brali udział w zabawach, wspólnym śpiewie i ... mierzeniu elementów stroju gości. Folklor jest ciekawy, radosny i kolorowy -  o czym przekonały się nasze przedszkolaki.

Ps. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki zaangażowaniu Rodziców naszego przedszkolaka - Antosia:) Dziękujemy bardzo i cieszymy się, że dzięki aktywności rodziców możemy zapewnić atrakcje najmłodszym:)