• Rok 2017/2018 Rokiem Jubileuszowym

Apetyt na wiersze....
Każde dziecko w naszym przedszkolu doskonale wie, że Wanda Chotomska jest patronką naszej placówki. Dlatego i w tym roku nie mogło zabraknąć konkursu recytatorskiego pt" Apetyt na wiersze Wandy Chotomskiej". Swój udział, oprócz dzieci z grupy "Muzykańce", zadeklarowały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 9 oraz Przedszkola Niepublicznego "Nutka". Zgodnie z tematem przewodnim przedszkolaki deklamowały utwory poetki mówiące o jedzeniu. Zaznaczyć należy również fakt, iż niektóre wiersze to gotowe przepisy kulinarne np.: na smaczną jajecznicę. Warto po nie sięgnąć, gdy brakuje pomysłu na śniadanie czy obiad. Konkurs w znacznym stopniu poszerzył znajomość twórczości naszej patronki.

Okazało się bowiem, że piękne wiersze mogą również powstać o jedzeniu. Może choć jedno dziecko zostało zachęcone do spróbowania warzyw.
Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział i  nagrodę. Gratulujemy i zapraszamy za rok !!!