Święto Wszystkich Dzieci!!!
1 czerwca jest dniem szczególnym - wyczekiwanym, radosnym,pełnym uśmiechu i zadowolenia. W dnu Święta Wszystkich Dzieci najmłodsi od rana otrzymywali życzenia, prezenty, czerpali radość z przygotowanych atrakcji. Każda grupa przedszkolaków już po śniadaniu została obdarowana upominkami wręczonymi przez panie dyrektor, które zapoczątkowały lawinę niespodzianek:) Dyskoteka w ogrodzie, zabawy bańkami, malowanie twarzy, obrazki na chodniku, posiłek w plenerze, a nawet zimne lody dla ochłody! W zabawie został wykorzystany każdy gadżet: paski bibuły, piłki, kreda, itp. Błyszczące wiatraki połyskiwały w słońcu kręcąc się na wietrze nasuwając pytanie: A może będą kręciły się szybciej, gdy wejdziemy wyżej?!

Wszystkie te atrakcje przypomniały o nadzwyczajnym święcie - Święcie Dzieci!