Copyright 2019 - Custom text here

Jedną z najbardziej wyczekiwanych dat przez naszych przedszkolaków jest 21 marca:) Pierwszy Dzień Wiosny witamy w słonecznym nastroju i promiennych barwach. Przygotowania do uroczystości trwały od dłuższego czasu... zagospodarowanie kącików przyrodniczych w salach, założenie hodowli roślin, ukwiecenie parapetów, dekoracja przedszkolnego holu wymagały nakładu pracy ze strony dzieci, rodziców oraz pań:) Pierwszy wiosenny dzień powitaliśmy w zielonych strojach, z piosenką i wierszem na ustach, które dumnie prezentowaliśmy przed koleżankami i kolegami.

Uwieńczeniem czasu śpiewu, tańca i zagadek był spacer ulicami osiedla. Marzanna, kolorowe Gaiki-Maiki oraz powiewające na wietrze "papierowe wstążeczki" nie pozwoliły zapomnieć mieszkańcom Jarot o nadejściu nowej pory roku. Uśmiechnij się! Świat budzi się do życia! Obudź się i TY :)