Copyright 2019 - Custom text here

"Wspólne pragnienia" - czy jest możliwe, by ludzie o różnym wyglądzie, wieku, zasobności portfela, itd. mogli posiadać takie same pragnienia? Przedszkolaki z grupy III /"Krainy Czarów"/ znalazły odpowiedź na te pytanie. Pomimo różnic charakteryzujących dzieci, wiele z nich marzy o tym samym:) O spacerze, zabawce, spotkaniu z rodzicami, zabawie z rodzeństwem... Punktem wyjścia naszych rozważań stał się wiersz naszej PATRONKI pt. "Kundel". Na podstawie utworu stwierdziliśmy, że pragnieniem wszystkich ludzi i nie tylko... jest chęć bycia z bliskimi:) Niezależnie od tego czy jesteśmy bogaci czy biedni, wysocy czy niscy - wszyscy czerpiemy radość z bycia z najbliższymi.
Ps. Szanowny Panie Kundlu prosimy się nie martwić! My jesteśmy razem z Panem/ Tobą! O czym świadczą również wykonane przez nas serca:)