• Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

  • Przedszkole Miejskie Nr 15

Copyright 2020 - Custom text here

 

COŚ z NICZEGO - czy to możliwe?
Oczywiście, że tak!

 

Kolejny raz nasi przedszkolacy ze swoimi rodzinami udowodnili, że kreatywność to ich "drugie imię"! Konkurs na "Eko - Zabawkę" już niejednokrotnie był poruszany w świecie najmłodszych. Jednak jak się okazuje temat ten, wciąż daje wiele możliwości, pobudza wyobraźnię i uczy jak można zrobić coś atrakcyjnego oraz niepowtarzalnego z odpadów.Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy swą pomysłowością zachwycają - nie tylko pracowników przedszkola, ale wszystkich gości odwiedzających hol naszego przedszkolaUśmiech
Raz jeszcze dziękujemy serdecznie za udział w konkursie!!!