Copyright 2019 - Custom text here

Nastał wiosenny czas!

20 marca 2015 r. dzieci z naszego przedszkola uroczyście pożegnały Zimę, a powitały Wiosnę podczas spotkania wszystkich przedszkolaków. W trakcie uroczystości dzieci obejrzały teatrzyk przygotowany przez Grupę II oraz wysłuchały piosenek o tematyce wiosennej prezentowanych przez poszczególne grupy.

Został rozstrzygnięty  konkurs na Wiosenny Stroik oraz zostały wręczone dyplomy i podziękowania za udział wszystkich przedszkolaków w konkursie pt. „Wiosenny ogródek”.

Ponadto, Pani Wiosna przy odrobinie czarów zmieniała nazwy wszystkich grup przedszkolnych, które teraz nawiązują do twórczości naszej PATRONKI. Uwieńczeniem uroczystości był przemarsz wokół przedszkola z wiosennymi okrzykami na ustach.